Prosperity Palace

Online výherní automat Prosperity Palace

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Prosperity Palace je online výherní automat se symboly Číny, jde tématem o klasický online slot. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Buddha, vyhrajete 10 Free spinů. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč.

Souhrn informací o online slotu Prosperity Palace

Prosperity Palace
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,25%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Koukněte se jak vypadá výherní automat Prosperity Palace

Vyzkoušet si slot Prosperity Palace

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online výherního automatu Prosperity Palace

Samozřejmě na online výherním automatu Prosperity Palace můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,1 až 100 Kč na jednu otáčku. Výhry na online slotu Prosperity Palace vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild. 10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Prosperity Palace.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Imperial Opera

Tento online slot je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Prosperity Palace

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online výherní automat Prosperity Palace

Prosperity Palace

Prosperity Palace je online výherní automat se symboly Číny, jde tématem o klasický online slot. 10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Prosperity Palace.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0