Prosperity Palace

Online výherní automat Prosperity Palace

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Prosperity Palace je online výherní automat se symboly Číny, jde tématem o klasický online slot. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Buddha, vyhrajete 10 Free spinů. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč.

Souhrn informací o online slotu Prosperity Palace

Prosperity Palace
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,25%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Koukněte se jak vypadá výherní automat Prosperity Palace

Vyzkoušet si slot Prosperity Palace

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online výherního automatu Prosperity Palace

Samozřejmě na online výherním automatu Prosperity Palace můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,1 až 100 Kč na jednu otáčku. Výhry na online slotu Prosperity Palace vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild. 10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Prosperity Palace.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Wishing Wheel

Tento online slot je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Prosperity Palace

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Naše známka pro online výherní automat Prosperity Palace

Prosperity Palace

Prosperity Palace je online výherní automat se symboly Číny, jde tématem o klasický online slot. 10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Prosperity Palace.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0