Imperial Opera

Hrací online slot Imperial Opera

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní Automat se symboly Číny, to je klasický výherní automat Imperial Opera. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 200 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu.

Souhrn parametrů online slotu Imperial Opera

Imperial Opera
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,50%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Výherní Automat Imperial Opera – podívejte se na něj

Vyzkoušet si slot Imperial Opera

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Imperial Opera?

Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Imperial Opera umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 200 Kč na otočku. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Výhry na online výherním automatu Imperial Opera vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Tvůrcem tohoto online výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Golden Legend

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Imperial Opera

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Imperial Opera

Imperial Opera

Online výherní automat Imperial Opera se symboly Číny se řadí mezi klasický výherní automaty. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9