Golden Legend

Golden Legend | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Golden Legend je výherní automat se symboly Číny, jde tématem o moderní online slot. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Automat Golden Legend má čtyři hrací řady a pět válců na kterých je 50 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 125 Kč. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 4-mi násobek výše vaší sázky a ještě také přinese 10x volné zatočení.

Souhrn informací o online slotu Golden Legend

Golden Legend
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:125 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,50%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Podívejte se na výherní automat Golden Legend

Vyzkoušejte si automat Golden Legend

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Golden Legend

Na moderním online automatu Golden Legend si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 125 Kč na jednu otočku. Výhry na online automatu Golden Legend vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter. Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 50 výherních možností.

Online Výherní Automat Golden Legend vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Golden Legend

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Golden Legend

Golden Legend

Golden Legend je výherní automat se symboly Číny, jde tématem o moderní online slot. Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 50 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8