Golden Legend

Golden Legend | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Golden Legend je výherní automat se symboly Číny, jde tématem o moderní online slot. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Automat Golden Legend má čtyři hrací řady a pět válců na kterých je 50 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 125 Kč. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 4-mi násobek výše vaší sázky a ještě také přinese 10x volné zatočení.

Souhrn informací o online slotu Golden Legend

Golden Legend
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:125 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,50%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Podívejte se na výherní automat Golden Legend

Vyzkoušejte si automat Golden Legend

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Golden Legend

Na moderním online automatu Golden Legend si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 125 Kč na jednu otočku. Výhry na online automatu Golden Legend vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter. Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 50 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Raging Rex

Online Výherní Automat Golden Legend vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Golden Legend

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Jak se nám líbil slot Golden Legend

Golden Legend

Golden Legend je výherní automat se symboly Číny, jde tématem o moderní online slot. Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 50 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8