Fu Er Dai

Fu Er Dai | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Automat Fu Er Dai se řadí mezi moderní online sloty se symboly Číny. Dva symboly WILD spustí pět volných zatočení. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Online slot Fu Er Dai má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 100 Kč.

Údaje online výherního automatu Fu Er Dai

Fu Er Dai
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,51%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Prohlédněte si online slot Fu Er Dai

Zkuste si automat Fu Er Dai

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online automatu Fu Er Dai

Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Fu Er Dai umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 100 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Fu Er Dai můžete také díky symbolům Bonus a Wild. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Golden Legend

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Fu Er Dai

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme výherní automat Fu Er Dai

Fu Er Dai

Hlavním motivem online Automatu Fu Er Dai je Čína, jde o moderní výherní automat. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9