Fu Er Dai

Fu Er Dai | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Automat Fu Er Dai se řadí mezi moderní online sloty se symboly Číny. Dva symboly WILD spustí pět volných zatočení. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Online slot Fu Er Dai má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 100 Kč.

Údaje online výherního automatu Fu Er Dai

Fu Er Dai
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,51%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Prohlédněte si online slot Fu Er Dai

Zkuste si automat Fu Er Dai

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online automatu Fu Er Dai

Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Fu Er Dai umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 100 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Fu Er Dai můžete také díky symbolům Bonus a Wild. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Prosperity Palace

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Fu Er Dai

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Hodnotíme výherní automat Fu Er Dai

Fu Er Dai

Hlavním motivem online Automatu Fu Er Dai je Čína, jde o moderní výherní automat. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9