Dragon Maiden

Dragon Maiden | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Dragon Maiden je výherní automat se symboly draků, jde tématem o moderní online výherní automat. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot Dragon Maiden. Za sázku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč nabídne až 243 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu.

Jaké jsou parametry výherního automatu Dragon Maiden

Dragon Maiden
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,49%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Prohlédněte si online výherní automat Dragon Maiden

Výherní Automat Dragon Maiden na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online slotu Dragon Maiden

Dragon Maiden, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 243 výherních možností. Nečekanou výhru mohou na automatu Dragon Maiden umožnit také symboly Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Turn Your Fortune

Online Výherní Automat Dragon Maiden pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Dragon Maiden

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Automat Dragon Maiden a naše hodnocení

Dragon Maiden

Výherní automat Dragon Maiden se řadí mezi moderní online automaty se symboly draků. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 243 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4