Perfect Gems

Moderní online automaty reprezentuje automat Perfect Gems, který vás pobaví v tématu s diamantovými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem. Jde o slot se šesti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 21609 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 100 Kč. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Perfektní Scatter, získáváte 9 otočení zdarma.

Informace o online slotu Perfect Gems

Perfect Gems
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 6
Počet herních řad:4
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,50%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Screeny z online slotu Perfect Gems

Zkuste si zahrát na výherním automatu Perfect Gems

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online automatu Perfect Gems

Moderní online výherní automat Perfect Gems nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Překvapivé výhry mohou na slotu Perfect Gems přinést také symboly Wild a Scatter. Na výherním automatu Perfect Gems je šest válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 21609 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Gemix

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Perfect Gems

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Perfect Gems

Perfect Gems

Online Automat Perfect Gems s diamantovými symboly se řadí mezi moderní online výherní automaty. Na výherním automatu Perfect Gems je šest válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 21609 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.5