Gemix

Hlavním motivem online slotu Gemix jsou diamanty, jde o klasický výherní automat. Výherní Automat Gemix to je sedm válců a sedm hracích řad. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až mnoho shlukových výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu.

Online Slot Gemix a jeho údaje

Gemix
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 7
Počet výherních linií:mnoho shlukových
Maximální výhra:451350
Výhernost:96,83%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Výherní Automat Gemix – prohlédněte si jej

Výherní Automat Gemix na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hra a ovládání online výherního automatu Gemix

Klasický online výherní automat Gemix nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Sedm hracích řad na sedmi válcích nabídne až mnoho shlukových výherních možností. Zábava při hraní online výhernímho automatu Gemix je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Play’n GO je výrobcem tohoto výherního automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Gemix online slot, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Gemix

Gemix

Hlavním motivem online slotu Gemix jsou diamanty, jde o klasický výherní automat. Sedm hracích řad na sedmi válcích nabídne až mnoho shlukových výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9