Crystal Miners

Online výherní automat Crystal Miners

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Crystal Miners je online automat s diamantovými symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Sazka. Výherní automat Crystal Miners má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 40 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 3x, spustí pět Free Spinů.

Jaké jsou parametry online automatu Crystal Miners

Crystal Miners
Výrobce:Apollo
Najdete v casinech:Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:85% – 99%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Prohlédněte si online automat Crystal Miners

Online Automat Crystal Miners k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online slotu Crystal Miners

K velmi vysoké výhře se na automatu Crystal Miners můžete dopracovat také díky symbolům Bonus a Wild. Crystal Miners, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Crystal Miners poskytnou až 40 výherních variant.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Wanted

Providerem tohoto online slotu je firma Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Výherní Automat Crystal Miners, kde si zahrát

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 10.000 Kč

Co my říkáme na online slot Crystal Miners

Crystal Miners

Online Automat Crystal Miners na zkoušku. Tento online slot na vás čeká v online casinu Sazka.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4