Beauty and the Beast

Online slot Beauty and the Beast

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Moderní online výherní automat Beauty and the Beast jehož hlavním motivem jsou diamanty. Když se symbol Free Spins objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 10 volných zatočení zdarma. Automat Beauty And The Beast má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 350 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu nebo v herně Chance.

Údaje online automatu Beauty and the Beast

Beauty and the Beast
Výrobce:Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:350 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,30% – 97,00%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Několik obrázků ze hry online slotu Beauty and the Beast

Vyzkoušejte si automat Beauty and the Beast

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Beauty and the Beast

Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Free-Spin. Beauty and the Beast je moderním online automatem s možností sázky až do výše 350 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. 20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Beauty and the Beast.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Starburst

Tento online slot byl vytvořen společností Yggdrasil Gaming

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Beauty and the Beast

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč

Náš názor na výherní automat Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

Vyzkoušet si slot Beauty and the Beast. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport a u sázkové kanceláře Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1