Wild Flames Sevens

Online hrací automat Wild Flames Sevens

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Wild Flames Sevens se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je BAR. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 27 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol Wild Flame, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Skvělý symbol Respin, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor.

Souhrn parametrů online výherního automatu Wild Flames Sevens

Wild Flames Sevens
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:418000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Online Slot Wild Flames Sevens – podívejte se na něj

Otestujte si výherní automat Wild Flames Sevens

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online výherního automatu Wild Flames Sevens

Wild Flames Sevens, což je klasický online slot s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online výherním automatu Wild Flames Sevens poskytnou až 27 výherních variant. Překvapivé výhry mohou na slotu Wild Flames Sevens přinést také symboly Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Fruit Farm

Tento online slot byl vytvořen společností E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Wild Flames Sevens

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Wild Flames Sevens

Wild Flames Sevens

Online Slot Wild Flames Sevens k otestování. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1