Wild Flames Sevens

Online hrací automat Wild Flames Sevens

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Wild Flames Sevens se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je BAR. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 27 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol Wild Flame, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Skvělý symbol Respin, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor.

Souhrn parametrů online výherního automatu Wild Flames Sevens

Wild Flames Sevens
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:418000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Online Slot Wild Flames Sevens – podívejte se na něj

Otestujte si výherní automat Wild Flames Sevens

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online výherního automatu Wild Flames Sevens

Wild Flames Sevens, což je klasický online slot s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online výherním automatu Wild Flames Sevens poskytnou až 27 výherních variant. Překvapivé výhry mohou na slotu Wild Flames Sevens přinést také symboly Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Wilderland

Tento online slot byl vytvořen společností E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Wild Flames Sevens

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Jak se nám líbil slot Wild Flames Sevens

Wild Flames Sevens

Online Slot Wild Flames Sevens k otestování. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1