Lucky Diamonds

Old School online automat Lucky Diamonds jehož hlavním motivem jsou BAR. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 300 Kč. Hrací pole má tři řady a tři válce. Jejich kombinace nabízí až 1 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol Diamant, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport.

Souhrn parametrů online výherního automatu Lucky Diamonds

Lucky Diamonds
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:300 Kč
Maximální výhra:250000 Kč
Výhernost:95,87% – 95,94%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Koukněte se na výherní automat Lucky Diamonds

Vyzkoušet si slot Lucky Diamonds

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot Lucky Diamonds?

Old School online slot Lucky Diamonds nabízí sázku až 300 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Tři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 1 výherní možnosti. Z vysoké výhry se na automatu Lucky Diamonds můžete radovat také díky symbolu Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Alchymedes

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Lucky Diamonds

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Lucky Diamonds

Lucky Diamonds

Online Automat Lucky Diamonds se funkčností řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je BAR. Tři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 1 výherní možnosti.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.6