Irish Gold

Online slot Irish Gold 0 symboly Irska se řadí mezi klasický online sloty. Výherní Automat Irish Gold to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 250 Kč nabízí až 5 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí. Za jeden symbol Scatter v herním poli vyhrajete 2x vloženou částku. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport.

Parametry online výherního automatu Irish Gold

Irish Gold
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:250 Kč
Maximální výhra:262500 Kč
Výhernost:95,00% – 95,42%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Podívejte se na online slot Irish Gold

Vyzkoušejte si automat Irish Gold

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online výherního automatu Irish Gold

Samozřejmě na online výherním automatu Irish Gold můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 250 Kč na jednu otáčku. Tři hrací řady na třech válcích nabídnou až 5 výherních možností. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Break Da Bank

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online slotu Irish Gold

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Jak my hodnotíme automat Irish Gold

Irish Gold

Klasické online výherní automaty reprezentuje výherní slot Irish Gold, který vás pobaví v tématu 0 symboly Irska. Tři hrací řady na třech válcích nabídnou až 5 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9