Haul of Hades

Online slot Haul of Hades se funkčností řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou báje. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol Haul of Hades, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Tři symboly Free Spins na hracím poli spustí 7 volných zatočení zdarma. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Fortuny. Online Automat Haul of Hades má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 40 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 200 Kč.

Informace o výherním automatu Haul of Hades

Haul of Hades
Výrobce:Novomatic
Najdete v casinech:Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96% – 96,1%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Výherní Automat Haul of Hades – prohlédněte si jej

Online Výherní Automat Haul of Hades na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na online slot Haul of Hades?

K velmi vysoké výhře se na automatu Haul of Hades můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Free-Spin. Na klasickém online slotu Haul of Hades si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 200 Kč na jednu otočku. Až 40 výherních možností nabízí online výherní automat Haul of Hades na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Queen's Day Tilt

Výrobcem je společnost Novomatic

Společnost Novomatic založil v roce 1980 rakouský
miliardář Johann Graf, který původně začínal s výrobou VHP hracích
automatů, dnes známé jako Admiral. Po spoustě úspěchů na domácí půdě, rozšířil
Graf pole působnosti automatů Novomatic do ostatních států Evropy, Asie a
Ameriky.

Nejznámější hry od společnosti Novomatic

  • Book of Ra
  • Sizzling Hot Deluxe

Novomatic v České republice

Hry od Novomaticu si můžete vyzkoušet za peníze nebo online bez registrace zdarma společně s ostatními sloty od Novomatic u sázkové kanceláře Fortuna.

Kde je možné si zahrát slot Haul of Hades

Sázková kancelář Fortuna nabízí nejen sázky na sportovní události, ale od roku 2019 taky perfektní online casino, ve kterém na Vás čeká více než 300 her.

Začít musíte online registrací. Aktuálně Fortuna nabízí bonus až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Registrovat se a získat bonus 800 Kč

Online Slot Haul of Hades a naše hodnocení

Haul of Hades

Online Výherní Automat Haul of Hades na zkoušku. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Fortuny.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9