Big Blox

Online slot Big Blox se řadí mezi moderní online výherní automaty se symboly lebek. Hrací Automat Big Blox má tři hrací řady a pět válců na kterých je 243 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 200 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport a v casinu Chance.

Online Slot Big Blox a jeho parametry

Big Blox
Výrobce:Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:486000 Kč
Výhernost:96,20%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Koukněte se jak vypadá výherní automat Big Blox

Zkuste si zahrát na online slotu Big Blox

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání výherního automatu Big Blox

Překvapivé výhry může na slotu Big Blox přinést také symbol Wild. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Big Blox umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 200 Kč na otočku. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 243 výherních možností.

Tvůrcem tohoto online výherního automatu je společnost Yggdrasil Gaming

Kde je možné si zahrát slot Big Blox

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Big Win Cat

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč

Online Automat Big Blox a naše hodnocení

Big Blox

Big Blox výherní automat k vyzkoušení. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu a sázková kancelář Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3