Pearls of India

Výherní automat Pearls of India se řadí mezi moderní online výherní automaty s antickými symboly. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 25x, vám přinese výhru ve výši až 250x násobku vaší vsazené částky. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Slot Pearls Of India má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 50 Kč. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Parametry výherního automatu Pearls of India

Pearls of India
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:50 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,87%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Galerie online automatu Pearls of India

Otestujte si online výherní automat Pearls of India

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online výherního automatu Pearls of India

Na moderním výherním automatu Pearls of India můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 50 Kč na jedno otočení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Pearls of India také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Book of Sheba - The Golden Book

Online Výherní Automat Pearls of India vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Pearls of India

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Pearls of India

Pearls of India

Pearls of India se vzhledem řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním tématem je antika. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3