Game of Gladiators

Game of Gladiators | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Moderní výherní automat Game of Gladiators jehož hlavním motivem jsou antika. Zastaví-li se 3x symbol Bonus v herním poli, získáváte až 5000-ti násobek sázky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč.

Jaké jsou parametry výherního automatu Game of Gladiators

Game of Gladiators
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,42%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Podívejte se na online slot Game of Gladiators

Online Slot Game of Gladiators k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na online slot Game of Gladiators?

Jako každý moderní online výherní automat i Game of Gladiators umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 100 Kč. Překvapivé výhry mohou na slotu Game of Gladiators přinést také symboly Bonus a Wild. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  I ve čtvrtek Tipsport Casino dává zatočení zdarma

Tento online výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Automat Game of Gladiators, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Game of Gladiators

Game of Gladiators

Online slot Game of Gladiators s antickými symboly se řadí mezi moderní výherní automaty. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2