Fortune Teller

Fortune Teller | Recenze a review

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online slot Fortune Teller s antickými symboly se řadí mezi klasický online výherní automaty. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,01 Kč a maximum je 20 Kč. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 1 otočení zdarma.

Parametry online slotu Fortune Teller

Fortune Teller
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,01 Kč
Maximální sázka:20 Kč
Maximální výhra:213150 Kč
Výhernost:94,17%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Podívejte se na výherní automat Fortune Teller

Otestovat online automat Fortune Teller

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online slotu Fortune Teller

Na klasickém online výherním automatu Fortune Teller si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,01 Kč až do 20 Kč na jednu otočku. Výhry na online výherním automatu Fortune Teller vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter. Na online výherním automatu Fortune Teller je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  The Land Of Heroes

Pod tvorbou tohoto online slotu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Slot Fortune Teller, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Známkujeme online automat Fortune Teller

Fortune Teller

Online slot Fortune Teller se řadí mezi klasické online výherní automaty s antickými symboly. Na online výherním automatu Fortune Teller je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1