Fortune Teller

Fortune Teller | Recenze a review

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online slot Fortune Teller s antickými symboly se řadí mezi klasický online výherní automaty. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,01 Kč a maximum je 20 Kč. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 1 otočení zdarma.

Parametry online slotu Fortune Teller

Fortune Teller
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,01 Kč
Maximální sázka:20 Kč
Maximální výhra:213150 Kč
Výhernost:94,17%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Podívejte se na výherní automat Fortune Teller

Otestovat online automat Fortune Teller

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online slotu Fortune Teller

Na klasickém online výherním automatu Fortune Teller si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,01 Kč až do 20 Kč na jednu otočku. Výhry na online výherním automatu Fortune Teller vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter. Na online výherním automatu Fortune Teller je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Pandora

Pod tvorbou tohoto online slotu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Slot Fortune Teller, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online automat Fortune Teller

Fortune Teller

Online slot Fortune Teller se řadí mezi klasické online výherní automaty s antickými symboly. Na online výherním automatu Fortune Teller je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1