Duck of Luck

Online výherní automat Duck of Luck se řadí mezi old school online výherní automaty se symboly Číny. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Symbol WILD 3x v hracím poli přinese 12x volné zatočení. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Apollo Games. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Duck of Luck. Za sázku v rozpětí od 1 až do 625 Kč nabídne až 25 výherních linií.

Duck of Luck – souhrn údajů o online automatu

Duck of Luck
Výrobce:CT Gaming
Najdete v casinech:Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:625 Kč
Maximální výhra:399125 Kč
Výhernost:88,62%-98,19%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Online Výherní Automat Duck of Luck – podívejte se na něj

Duck of Luck online slot k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online automatu Duck of Luck

K velmi vysoké výhře se na automatu Duck of Luck můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. Samozřejmě na výherním automatu Duck of Luck můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 625 Kč na jednu otáčku. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 25 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Cosmic Voyager

Vývoj tohoto online slotu byl proveden společností CT Gaming

Výherní Automat Duck of Luck, kde si zahrát

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Co my říkáme na online automat Duck of Luck

Duck of Luck

Otestovat online automat Duck of Luck. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Apollo Games.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0