Contact

Contact se vzhledem řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním tématem je antika. Jde o slot s pěti válci a sedmi hracími řadami, které nabízejí mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 300 Kč. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu.

Online Výherní Automat Contact a jeho údaje

Contact
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:7
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:300 Kč
Maximální výhra:455250 Kč
Výhernost:96,55%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Několik obrázků ze hry online automatu Contact

Zkuste si automat Contact

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Contact

Moderní online automat Contact nabízí sázku až 300 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Contact slot má pět válců a sedm hracích řad, které nabízejí mnoho shlukových výherních možností.

Tento výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Fruit Awards

Nejznámější hry od Play’n GO

  • Hugo
  • Book of Dead.

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Contact online automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Jak my hodnotíme automat Contact

Contact

Online výherní automat Contact se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je antika. Contact slot má pět válců a sedm hracích řad, které nabízejí mnoho shlukových výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8