Aztec Warrior Princess

Aztec Warrior Princess | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Aztec Warrior Princess je online automat s antickými symboly, jde tématem o moderní online slot. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,02 až do 20 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 3x, vám přinese výhru ve výši až 1000x násobku vaší vsazené částky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Aztec Warrior Princess

Aztec Warrior Princess
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,02 Kč
Maximální sázka:20 Kč
Maximální výhra:213150 Kč
Výhernost:0,9608

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Koukněte se na výherní automat Aztec Warrior Princess

Otestovat online automat Aztec Warrior Princess

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Aztec Warrior Princess?

Aztec Warrior Princess, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 20 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Až 20 výherních možností nabízí online slot Aztec Warrior Princess na pěti válcích a třech herních řadách. Výhry na online slotu Aztec Warrior Princess vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Forest Fruit

Online Slot Aztec Warrior Princess vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

V jakém online casinu je možné si zahrát Aztec Warrior Princess

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online automat Aztec Warrior Princess

Aztec Warrior Princess

Výherní Automat s antickými symboly, to je moderní výherní automat Aztec Warrior Princess. Až 20 výherních možností nabízí online slot Aztec Warrior Princess na pěti válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2