Aztec Idols

Aztec Idols | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní Automat s antickými symboly, to je moderní online slot Aztec Idols. Když se symbol Free Spins objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 15 volných zatočení zdarma. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,02 Kč a maximum je 15 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte až 150-ti násobek vaší sázky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport.

Údaje výherního automatu Aztec Idols

Aztec Idols
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,02 Kč
Maximální sázka:15 Kč
Maximální výhra:340880 Kč
Výhernost:0,9665

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Koukněte se jak vypadá výherní automat Aztec Idols

Online Výherní Automat Aztec Idols na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na online výherní automat Aztec Idols?

Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Aztec Idols umožní využít rozpětí sázek od 0,02 až do 15 Kč na otočku. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 15 výherních možností. Překvapivé výhry mohou na slotu Aztec Idols přinést také symboly Bonus, Wild a Free-Spin.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Midas Golden Touch

Tvůrcem tohoto online výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Aztec Idols

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Naše hodnocení automatu Aztec Idols

Aztec Idols

Výherní Automat s antickými symboly, to je moderní online slot Aztec Idols. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 15 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1